Podpora udržateľného a spravodlivého sociálno-ekonomického rozvoja Rwandskej republiky prostredníctvom intervencií v oblasti spracovania nebezpečných živočíšnych odpadov do aminokyselinových hnojív , potravinovej bezpečnosti a podpory podnikania, zvýšenia životnej úrovne a zdravia obyvateľstva. - SlovakAid

Podpora udržateľného a spravodlivého sociálno-ekonomického rozvoja Rwandskej republiky prostredníctvom intervencií v oblasti spracovania nebezpečných živočíšnych odpadov do aminokyselinových hnojív , potravinovej bezpečnosti a podpory podnikania, zvýšenia životnej úrovne a zdravia obyvateľstva.

Krajina
Rwanda
Miesto realizácie
Kigali
Číslo
SAMRS/2020/PPP/1/12
Stav
Ukončený
Typ financovania
PPP - Projekty podnikateľských partnerstiev
Obdobie realizácie
20.07.2020 - 19.07.2021
Sektor
Potravinová bezpečnosť a poľnohospodárstvo
ODA dotácia
99995 EUR
Príjimateľ
Rokovia
Partner
Owenzo Business Group Ltd

Popis projektu

Cieľom projektu je budovanie podnikateľských partnerstiev s partnermi z krajín Východnej Afriky a posilnenie slovenských rozvojových aktivít v regióne. Výsledkom projektu bude príprava právnych, materiálnych, technologických a logistických základov pre vybudovanie fabrík na spracovanie nebezpečného živočíšneho odpadu do aminokyselinových ekologických hnojív v Rwande. Cieľom projektu je odovzdanie poznatkov o moderných metódach poľnohospodárstva a príprava budúceho manažmentu pre plánovanú fabriku. Pri výrobe hnojív sa použijú miestne zdroje živočíšneho odpadu. Miestni obyvatelia získajú prácu nielen vo fabrike, na farmách, ale aj v tzv. Zberných miestach, odkiaľ sa odpad bude zvážať do fabriky.

Načítavam mapu...