INFORMAČNÉ DNI 2021 - SlovakAid

INFORMAČNÉ DNI 2021

Vo štvrtok, 11. februára 2021, sa uskutočnil prvý Informačný deň SAMRS pre všetkých oprávnených žiadateľov, ktorí pripravujú žiadosť o poskytnutie dotácie na projekty rozvojovej spolupráce a humanitárnej pomoci, v rámci 11 výziev SlovakAid, zverejnených v januári a februári 2021. Všetky prezentácie z tohto dňa sú k dispozícii na stiahnutie nižšie, v často Dokumenty.

Po prvý krát sa Informačný deň uskutočnil online. Viac než 40 účastníkov potvrdilo, že záujem o aktuálne výzvy na predkladanie žiadostí o dotácie je veľký, že komunikovať vieme v podmienkach pandémie navzájom flexibilne a operatívne aj v online priestore. Za celý team ďakujeme za aktívnu účasť.

Pokiaľ niekto zo záujemcov o informácie nemal možnosť sa pripojiť v rámci tohto prvého Informačného dňa, sledujte Často kladené otázky na našom webe, sme zároveň pripravení poskytnúť individuálne konzultácie (kontakty na projektových a finančných manažérov) a taktiež možnosť zúčastniť sa 2. informačného dňa 2021, nasledujúcu stredu, 17. februára 2021 (prihlásiť sa je potrebné najneskôr dva dni pred začiatkom informačného dňa TU, viac v pozvánke).